INFIINȚARE RETEA DE ALIMENTARE ȘI DISTRIBUȚIE GAZE NATURALE IN COMUNA LUNCAVITA, JUDETUL TULCEA

Astăzi, 14 Octombrie 2021, într-o zi specială pentru mulți dintre noi, am mai făcut un pas către realizarea unui proiect mult asteptat.

Cererea de finanțare la proiectul "ÎNFIINȚARE REȚEA DE ALIMENTARE ȘI DISTRIBUȚIE GAZE NATURALE ÎN COMUNA LUNCAVIȚA, JUDEȚUL TULCEA" a fost ADMISĂ după verificare administrativă și de eligibilitate.

Printr-o muncă susținută și în interesul tuturor vom reuși, chiar dacă nu va fi deloc ușor.Fiecare dintre noi trebuie să fim implicați încât lucrurile să ne iasă, în acest proiect am dovedit că putem.

Mulțumesc echipei de proiecte a Primăriei, Consiliului Local și celor ce pun câte o "piatra" la acest proiect major pentru localitatea noastră!

Iorga Aurel, Primarul Comunei Luncavița