Galerie Foto Sarbatoare Teilor 2009

Ediție nouă – a VIII-a 2008, iunie 28

Mai muncim împreună, mai sunt foarte multe de rezolvat împreună, insă in acelasi timp ne sarbatorim si ne pastram traditiile! Avem nevoie de Sărbătoarea Teilor, avem nevoie de Moșoaie si de toate celelalte parti ale traditiilor noastre luncăvitene, pentru ca doar cu ele ne pansăm si ne alinam sufletele tocite și ranite in greutatile vietii!

EuroMarket.ro srl a dat curs invitatiei de participare la acest eveniment, ocazie cu care doreste sa transmita felicitarile cuvenite pentru realizarea acestuia atat dlui primar Ilie Stefan cat si tuturor participantilor, acestia din urma fiind prezenti pe parcursul intregii sarbatori indiferent de contitiile meteo (ploaie si canicula) si totodata adunati intr-un numar suprinzator de mare (pentru noi).

FECILICITARILE NOASTRE cetatenilor si edililor comunei LUNCAVITEI !!!

In continuare va prezentam cateva cadre surprinse la aceasta sarbatoare.