Despre LuncaviĊ£a

02 Februarie

În această categorie puteți consulta situația documentelor depuse spre aprobare în această lună pentru Certificate de Urbanism și Avize de Construcție.

Descărcați Situația Certificatelor de Urbanism și a Avizelor de construcție solicitate în acestă lună.

Dacă aveți sugestii sau reclamații în legatură cu cele prezenate, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați sau să trimiteți un mesaj către adresa primaria@comunaluncavita.ro
Pentru a putea citi documentele atașate descărcaţi gratuit cititorul de PDF-uri Adobe Acrobat Reader apăsând aici.

Pentru a putea citi documentele atașate descărcaţi gratuit cititorul de XLS apăsând aici sau aici.
Pentru a putea deschide eventualele arhive puteți descărca gratuit arhivorul WinRar apăsând aici.